سرباز کوچک

روشهای تبلیغ دینی کودکان و نوجوانان

سرباز کوچک

روشهای تبلیغ دینی کودکان و نوجوانان

سرباز کوچک

ما باید برای ظهور حضرت مهدی خود را آماده کنیم و برای ایشان سربازهای کوچک را تربیت کنیم و این سرباز کوچولوها همان کودکان ما هستند که نیاز به راهنمایی ما دارند. بهترین کار ایجاد عشق و محبت به حضرت مهدی در دل بچه هاست.

پیام های کوتاه
تبلیغات
Blog.ir بلاگ، رسانه متخصصین و اهل قلم، استفاده آسان از امکانات وبلاگ نویسی حرفه‌ای، در محیطی نوین، امن و پایدار bayanbox.ir صندوق بیان - تجربه‌ای متفاوت در نشر و نگهداری فایل‌ها، ۳ گیگا بایت فضای پیشرفته رایگان Bayan.ir - بیان، پیشرو در فناوری‌های فضای مجازی ایران

۱ مطلب در مرداد ۱۳۹۳ ثبت شده است

ممکن است دوستانی باشند که علاقمند به اجرای برنامه کودک و نوجوان باشند اما توانایی لازم را نداشته باشند و یا بخواهند با ابزار ها و روشهای جدیدی مسائل اسلامی را آموزش دهند .به همین خاطر این نوع پاورپوینتها آماده گردیده تا دوستانی که نیازمند هستند بتوانند استفاده کنند.

ائمه جماعات مدارس هم می توانند بهترین استفاده را از این برنامه داشته و در وقت محدودی که دارند و جمعیت نمازگزاران زیاد است از این برنامه جهت جذاب سازی و اجرای مسابقات استفاده نمایند.

این پاورپوینت  بر اساس طرح درس رحمت الهی کتاب  ره توشه کودکان  دفتر تبلیغات اسلامی  تهیه شده است . این پاورپوینت  در مدرسه راهنمایی اجرا شده و مورد استقبال واقع شد .طرح درس رحمت الهی به صورت کامل


۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۱ مرداد ۹۳ ، ۱۹:۲۳
سرباز کوچک-مهدی شهبازی